Goto down
Admin
Admin
Posts : 34
Join date : 10. 02. 18
Zobrazit informace o autorovihttp://magical-world.forumotion.eu

Rasy Empty Rasy

za Fri Mar 29, 2019 9:26 am

Rasy Untitl11

Lidé jsou hned po vílách tou nejpočetnější rasou v našem světě. Jsou povětšinou obyčejnými stvořeními, která nemají ani tušení o existenci víl a kouzel. Žijí si své vlastní krátké životy a řeší "obyčejné" problémy. Nedokáží vidět víly, ani žádné další nelidské tvory. Když poblíž nich někdo použije kouzlo, maximálně si řeknou, že se daná osoba chová divně nebo nechápou, co se vlastně stalo. Každopádně mezi touto většinou obyčejných lidí jsou i tací s nadáním pro kouzla. Jsou to mágové, alchymisté, čarodějky a Slay Vegy. Tito zmínění se mohou dožít velmi vysokého věku, klidně až tisíciletí.

Klikněte zde pro zobrazení všech informací:

Mágové

Mágové dokáží vidět víly a kouzla. V dnešní době jsou velmi vzácní, dali by se snad nazvat i ohroženým druhem. Tito lidé si většinou nepotrpí na moderních technologiích, spíše zůstávají u starých způsobů. Magii - energii - k používání kouzel získávají tak, že ji absorbují ze svého okolí. Mohou ji absorbovat z kouzel jiných osob, nebo z přítomnosti víl. Tímto způsobem mohou získávat určité stabilní množství energie, ale není zase tak veliké. Mágové musí být rozvážní v tom, jaká kouzla budou používat. Mágové si také mohou magii propůjčit od víl a provádět kouzla s jejich pomocí. Magie se také dá propůjčovat od různých duchů nebo démonu. Člověk ale musí vědět jak na to. Je  to metoda málo rozšířená, složitá a vůbec ne bezpečná. Provádění kouzel s duchy a démony zanechává na mágovy nejrůznější stopy. Démoni jsou povahou zlí a mágům ubližují psychicky, někdy i fyzicky a snaží se je ovládnout. Duchové a démoni se navíc jen tak nenechají využívat.
Magii mohou používat pro různá doplňková kouzla, jako třeba teleportace, létání, oživování neživých věcí, očišťování (od různých zakázaných kouzel, černé magie, prokletí, atd.), nebo pro ofenzivní účely. Dokáží vytvořit něco z ničeho, jen za použití magie. Většina mágů obvykle nedokáže jen tak metat ohnivé koule, vytvářet elementály, nebo tak podobně. Pokud se na něco nespecializují, většinou nedokáží provádět příliš silná kouzla. Magie má skoro až nekonečnou škálu využití na lehčí věci. K složitějším úkonům se pak hodí se na něco specializovat.
U kouzel také velmi často používají různé speciální verše (možno vymyslet jakékoli, alespoň trochu se hodící), které jim při kouzlení dopomohou. Pokud se na nějaký obor mág specializuje, většinou vymizí nutnost odříkávat verše. Dále si mágové kouzlení usnadňují pomocí různých kouzelných holí, které si sami vyrobili.
Ačkoli se s magií dá dokázat mnoho, i tak jsou některé věci nemožné (jako například plnohodnotné oživení mrtvých, nebo cesty časem). Používání magie mága nijak neunavuje. Musí ale dbát na to, že má jen omezené množství magie a když mu dojde, musí ji znovu načerpat, než bude kouzlit.

Věkový rozsah pro registraci: Od 10 let po stovky let. Pokud si chcete registrovat tisíce let starého mága, musíte mít povolení admina.

Schopnosti:
*Řeč zvířat - Rozumí řeči zvířat a když mluví svou lidskou řečí, zvířata jim rozumí.
*Zrak - Dokáže vidět všechny magické tvory, duchy i démony.

Alchymisté

Od mágů se liší tím, že využívají svou vlastní fyzickou energii a mění ji na magii, aby mohli provádět alchymii. Toto vytváření magie je fyzicky unavuje. Pokud se ze sebe pokusí vydat velké množství magie, může je to v krajním případě i zabít. Neporušují přírodní zákony, ale namísto toho je studují. Na rozdíl od mágů nedokáží vytvořit nic z ničeho. Pomocí magie ale dokáží přetvářet různé věci na jiné a ze surovin dokáží stvořit hotové předměty. Dokáží vylepšovat obyčejné předměty pomocí magie, nebo například "oživit" dřevěného ptáka a někam jej se zprávou poslat. Někteří z nich dokáží vytvářet i chiméry z mrtvých těl lidí a zvířat, ale na to už je třeba pokročilých znalostí. I alchymisté s magií dokáží mnoho věcí a stejně jako mágové, i oni se mohou na něco zaměřovat.

Věkový rozsah pro registraci: Od 10 let po stovky let. Pokud si chcete registrovat tisíce let starého alchymistu, musíte mít povolení admina

Schopnosti:
1/2 šance na získání schopnosti: *Řeč zvířat - Rozumí řeči zvířat a když mluví svou lidskou řečí, zvířata jim rozumí.

Čarodějky

Čarodějky jsou vlastně mágové ženského pohlaví (ne každá žena mág musí být čarodějkou), které se často shromažďují do různých skupin - covenů. Rozdíl mezi mágem a čarodějkou je v tom, že čarodějky se zabývají zakázaným uměním, jako jsou třeba kletby.

Věkový rozsah pro registraci: Od 10 let po stovky let. Pokud si chcete registrovat tisíce let starou čarodějku, musíte mít povolení admina.

Schopnosti:
*Zakázaná umění - Jsou přirozeně nadané v oboru zakázaných umění, zvláště kleteb.
*Řeč zvířat - Rozumí řeči zvířat a když mluví svou lidskou řečí, zvířata jim rozumí.

Sleigh Beggy

Jedná se o speciální typ uživatele magie, který je velmi vzácný. Jejich existence je mnohdy považována spíše za legendu, než skutečnost.
Dokáží vytvářet magii způsobem mágů, ale i alchymistů. Mohou vytvářet a vstřebávat skoro nekonečné množství magie, což je činí velmi chtěními. Mnozí by jejich sil velice rádi využili k vlastním účelům. S takovýmto množstvím magie mají skoro až neomezené možnosti. Zvládají to, co běžní mágové jen tak nedokážou a kouzla se rychleji učí. Sice jsou možná silnější, než jakýkoli jiný mág, nicméně jejich těla jsou velmi slabá. Při velkém využívání magie se jejich těla začnou hroutit. Když ze sebe vydají velké množství magie, obvykle omdlí a spí klidně i několik dnů. V horších případech mohou ještě před tím než omdlí vykašlávat krev. A když zajdou ještě dál, mohou i zemřít.
Sleigh Beggy přirozeně přitahují nejrůznější víly a další magická stvoření. Jejich přítomnost pro Sleigh Beggy však nemusí být vždy přínosná. Magická stvoření pro Sleigh Beggy s darem Zraku mohou být velmi nebezpečná. Víly k nim přirozeně cítí náklonnost a chtějí je mít u sebe a to také mnohdy není nejlepší.
Vzhledem k tomu, že jejich síla vyčerpává jejich těla, nežijí většinou moc dlouho. Jejich život může být klidně o polovinu kratší vzhledem k obyčejným lidem. Vyčerpávání jejich těl se dá také zpomalovat různými náramky, či jinými předměty, co musí nosit u sebe, které dokáží zabraňovat (nebo redukovat) vytváření magie. Jediným místem, kde mohou žít dlouhé spokojené životy je svět víl - Tir Na Nog.

Věkový rozsah pro registraci: V řádech desítek let, minimálně ale 10 let. 

Schopnosti:
*Extrémní množství magie - Mají skoro nekonečné zásoby magie, avšak jejich přílišné čerpání je zabíjí.
*Řeč zvířat - Rozumí řeči zvířat a když mluví svou lidskou řečí, zvířata jim rozumí.

Obyčejní lidé

Těchto lidí je v našem světě nejvíce. Nic magického nevidí a v drtivé většině případů o ničem ani nevědí. Některé bytosti, které chtějí být viděny, mohou obyčejným lidem umožnit je na chvíli vidět. Dokáží to ale jen ty Fae, které se neřadí do žádného z poddruhů. Tito lidé ale stále nedokáží vidět kouzla.

Věkový rozsah pro registraci: V řádech desítek let, minimálně ale 10 let.


Naposledy upravil Admin dne Wed Apr 03, 2019 4:08 pm, celkově upraveno 4 krát
Admin
Admin
Posts : 34
Join date : 10. 02. 18
Zobrazit informace o autorovihttp://magical-world.forumotion.eu

Rasy Empty Re: Rasy

za Fri Mar 29, 2019 9:45 am
Fae, neboli víly (upřednostňují Fae) pocházejí ze světa víl - Tir Na Nog. Před několika tisíci lety zůstávali jen tam, ale nyní je možné je najít po celém světě. Dávají přednost přírodě a venkovu před velkými městy.
Fae se dělí do mnoha poddruhů, přičemž každý z nich má jiné vlastnosti. Některé poddruhy Fae jsou jen velmi málo početné, že o nich skoro nikdo neví. Existují ale Fae, které nespadají do žádného z poddruhů. Ty mají humanoidní podobu a mohou mít zvířecí rysy, nebo rovnou části těla. Tyto Fae, skoro jako jediné, mají schopnosti podobné těm, které mají lidští mágové. Nemají ale žádné specializace a z řad jejich kouzel je jenom málo útočných.
Z většiny Fae se mohou stát Společníci (Familiar) těch, kteří je mohou vidět. Dotyčný člověk použije magii, aby spojil život svůj s životem Fae. Tato smlouva je nezrušitelná a trvá až do smrti člověka, nebo víly. Přičemž pokud člověk zemře, jeho Společník umírá s ním. Pokud se Fae stane společníkem, sdílí s ním jeho pocity, myšlenky a sny. Oba vědí, kde se ten druhý nachází, mohou vycítit svou přítomnost. Společníci jsou skvělými služebnými, nebo dokonce i důvěrnými přáteli. Každopádně víly se většinou do smlouvy s člověkem nehrnou.

Klikněte zde pro zobrazení všech informací:


Fae bez poddruhu

Mají humanoidní podobu a mohou mít zvířecí rysy, nebo rovnou části těla. Tyto Fae, skoro jako jediné, mají schopnosti podobné těm, které mají lidští mágové. Nemají ale žádné specializace a z řad jejich kouzel je jenom málo útočných. Při delším pobytu (v řádu měsíců) ve světě lidí začínají ztrácet své magické schopnosti. Po několika letech ve světě lidí jejich schopnosti úplně vymizí. Ovšem, když se poté vrátí do světa Tir Na Nog, jejich schopnosti se jim postupně vrátí. Na ztrátu schopností jsou nejnáchylnější mladé víly, jejichž schopnosti po několikaletém pobytu v lidském světě nenávratně vymizí → začnou se řadit k poddruhu Changeling (viz níže).

Schopnosti:
*Obecné magické dovednosti - Dokáží provádět kouzla způsobem jako mágové, jen jejich kouzla jsou útočná jen ve velmi malé míře.

Leánnan Sídhe

Rasy Untitl12

Jedná se o speciální typ víly. I když by to bylo poněkud nepřesné, dali by se také označit jako upíři. Leánnan Sídhe mají vzhled mladých krásných žen se špičatýma ušima. Mají krásná štíhlá těla, která rády dávají na odiv. Nosí jen nezbytné kusy oblečení. Jejich prokletím je to, že pasivně zabíjí lidi, se kterými tráví svůj čas. Nežijí ve světě víl.

Schopnosti:
*Létání - Dokáží se vznášet nad zemí a létat. Rychlost létání bývá většinou stejná jako rychlost chůze.
*Nehmotnost - Mohou procházet pevnými věcmi.
*Inspirace - Pokud se jim zalíbí nějaký obyčejný člověk a začnou s ním trávit více času, dokáží velice inspirovat jen svou přítomností.
*Odčerpávání životní energie - Pokud tráví s nějakým (obyčejným) člověkem více času, pasivně mu vysávají jeho životní energii. Člověk kvůli tomu dožívá nižšího věku a rychleji ho dožene únava. Tuto schopnost nedokáží Leánnan Sídhe nijak kontrolovat. Pokud člověka inspirují a dělají z něj skvělého umělce, zkracují mu tím život.

Grim

Rasy Grim10

Grimové jsou černí psi s rudýma očima, kteří se zdržují u kostelů a vyhánějí vykradače hrobů. Často se o nich říká, že jsou znamením smrti, ale není to pravda. Obvykle mají jenom podobu psa, ale někteří z nich se dokáží přeměnit do lidské podoby. Grimem se může stát i obyčejný pes. Stane se to, když příliš přilnou ke svému majiteli a ani po jeho smrti jej nechtějí opustit. Raději by zůstali u hrobu svého pána a zemřeli, než odešli. V takovém případě z nich ta ohromná touha být s jejich majitelem může udělat Grima. Ti, jenž se jako Grimové nenarodili, si nikdy nepamatují svou minulost. Pokud se Grim stane Společníkem člověka, dokáže se schovat do jeho stínu. Nežijí ve světě víl.

Schopnosti:
*Zrak - Dokáže vidět všechny magické tvory, duchy i démony.

Felran

Felranové jsou jednoduše řečeno lidé se zvířecí duší. V zásadě se nerodí, ale vznikají právě spojením člověka a zvířete. Toto spojení může vzniknout když člověk, který byl silně spjat s přírodou a zvířaty, zemře násilnou smrtí. Pokud je u jeho smrti přítomno nějaké zvíře, které by bylo ochotno se pro daného člověka vzdát svého života (to zvíře, se kterým byl člověk nějak silně spjat), může do umírajícího lidského těla vdechnout vlastní duši. Tělo zvířete umírá, ale jeho duch žije společně s člověkem, který se vrátí zpět mezi živé. Člověk si nepamatuje vlastní smrt ani neví o spojení se zvířetem. Duše zvířete s ním zpočátku může komunikovat pouze pomocí náznaků ve snech, později spolu mohou promlouvat při meditaci a po letech třeba pouhými myšlenkami. Tito lidé, nyní již Felranové, jsou velmi hraví a veselí, žijí okamžikem a často se vůbec nechovají jako lidé v jejich věku. Mají svou lidskou podobu, která fyzicky nestárne, ale dokáží se přeměnit i do podoby zvířete, se kterým sdílí duši. Mohou si vybrat mezi životem ve světě lidí, kde se jejich tělo unavuje a přibližně po 20 letech lidského života umírá, anebo životem ve světě víl, kde jejich věk není limitován (nesmí se však vrátit do lidského světa). Nemohou se stát společníky lidí.

Schopnosti:
*Komunikace s duší zvířete - Dokáží komunikovat s duší zvířete skrze meditaci, ti pokročilí pouhými myšlenkami.
*Transformace ve zvíře - Po zvládnutí komunikace s duší zvířete prostřednictvím meditace se dokáží transformovat ve zvíře, se kterým sdílí duši.
*Řeč zvířat - Rozumí řeči zvířat a když mluví svou lidskou řečí, zvířata jim rozumí.

Changeling

Rasy Change10

Changelingové jsou vlastně víly, které nepatřily do žádného z poddruhů a byly od mala vychováváni lidmi v lidském světě. Pokud měly nějaké zvířecí části těla, tak vymizí relativně rychle. Jediné, co jim zůstane jsou uši do špičky a úzké zornice. I když by se později vrátili do světa víl, jejich těla se již nepozmění. Changelingové zároveň nemají schopnost ovládat magii jako mágové, nebo klasické víly nepatřící do žádného z poddruhů.

Schopnosti:
*Shapeshifting - Dokáží se přeměňovat do podoby jakéhokoli člověka, nebo víly, která nepatří do žádného z poddruhů. V každé přeměně jim ale zůstávají jejich původní uši do špičky a úzké zornice.

Silky

Rasy Silky10

Silkies jsou hodné víly, které se zdržují u domů a zahrad těch, u kterých žijí. Jsou to ženy, které vypadají jako obyčejní lidé. Nosí dlouhé nevyzývavé oblečení. Náplní jejich práce je starání se o dům a zahradu. Uklízí, vaří, starají se o květiny a mnoho dalších věcí. Jsou velmi milé, ale nikdy toho moc nenamluví. Nemají rády samotu.

Shopnosti:
*Domácí práce - Dokáží vykonávat jakoukoli domácí práci.
*Vaření - Připraví jakékoli jídlo.
*Vylepšení domova - Pomocí magie dokáží dělat nejrůznější úpravy domu. Během chvíle vymalovat, či nalepit tapety, přemisťovat nábytek. Dokáží si propůjčit magii od někoho, kdo s ní dokáže manipulovat (ovšem jen pokud jim to daná osoba dovolí). S propůjčenou magií pak dokáží provádět i složité úpravy domu, jako třeba přesun schodišť, oken, dostavění patra domu, nebo tvorba nábytku. Pokud si magii propůjčí od alchymisty, potřebují mít shromážděné všechny potřebné věci/suroviny k dané změně.
*Energie - Nepotřebují spát, ani odpočívat, nejsou nikdy unavené.


Naposledy upravil Admin dne Tue Jul 02, 2019 9:01 pm, celkově upraveno 6 krát
Admin
Admin
Posts : 34
Join date : 10. 02. 18
Zobrazit informace o autorovihttp://magical-world.forumotion.eu

Rasy Empty Re: Rasy

za Fri Mar 29, 2019 10:06 am
Zvířata
Admin
Admin
Posts : 34
Join date : 10. 02. 18
Zobrazit informace o autorovihttp://magical-world.forumotion.eu

Rasy Empty Re: Rasy

za Fri Mar 29, 2019 10:22 am

Draci

Mnozí je považují jen za další druh zvířat. Oni samotní ale nemají příliš rádi, když je někdo nazývá pouhými zvířaty. Dokáží mluvit a bývají s přibývajícím věkem moudřejší a moudřejší. Jsou to veselá stvoření, která se již od mala učí užívat si celý život. Když se pak dostanou na konec svého života, netruchlí, nýbrž umírají smíření. Po smrti se spojují s přírodou - stávají se z nich kameny, či stromy. Jsou nekonfliktní povahy, ovšem pokud mají strach, dokáží se změnit v běsnící bestie, přičemž se vytrácí jejich schopnost inteligentně uvažovat - vracejí se k primitivním instinktům. Jejich rasa není příliš početná, protože v minulosti byli loveni lidmi. Žijí v části Islandu, která je pečlivě schovaná pomocí kouzel. Mimo svůj domov prakticky nevyrážejí, jedině s doprovodem strážce draků.

Klikněte zde pro zobrazení všech informací:

Uil

Rasy Uil10

Jeden, dá se říct, ze známějších druhů draků. Uilové jsou štíhlá překrásná stvoření s velkými křídly. Jejich těla jsou pokryta pevnými šupinami, které jim poskytují celkem slušnou ochranu. Na hlavě mívají často nějaký ten roh, či růžek.

Schopnosti:
*Shifting - Dokáží měnit velikost svého těla (nemohou ale zajít do extrémů, změna může být dost znatelná, nikoli však extrémní).
*Absorbování magie - Dokáží absorbovat magii ze svého okolí. Mohou ji absorbovat z kouzel jiných osob, nebo z přítomnosti víl. Nemohou si magii propůjčovat od víl, ani od jiných magických tvorů.
*Létání - Schopnost pohybovat se vzduchem pomocí křídel.
*Chrlení ohně - Načerpají-li dostatečné množství magie, dokáží "probudit" speciální orgán v jejich těle, který jim umožňuje chrlit oheň.
*Sdílení myšlenek - Fyzickým kontaktem dokáží sdílet myšlenky s jakýmkoli inteligentním žijícím tvorem. Může se jednat o obyčejnou myšlenkovou komunikaci, ale také mohou toho, s kým komunikují, přenést do myšlenkového světa, který utváří drak. Čas strávený v tomto světě se nijak neprojeví ve světě reálném, v realitě neuplyne ani vteřina). Touto schopností ovšem draci někdy mohou nedopatřením spatřit myšlenky/vzpomínky/představy tvora, se kterým sdílí myšlenky.

Beanna

Rasy Beanna10

Jedná se o poněkud zvláštní druh draků. Nelétají, ale dokáží se velmi rychle pohybovat pomocí dvou svalnatých zadních ptačích končetin. Přední končetiny mají daleko menší, ale celkem zručné. Jejich těla nejsou pokryta šupinami, nýbrž chlupy (kromě hlavy). Na krku mají peří a po stranách hlavy většinou dva rohy.

Schopnosti:
*Shifting - Dokáží měnit velikost svého těla (nemohou ale zajít do extrémů, změna může být dost znatelná, nikoli však extrémní).
*Absorbování magie - Dokáží absorbovat magii ze svého okolí. Mohou ji absorbovat z kouzel jiných osob, nebo z přítomnosti víl. Nemohou si magii propůjčovat od víl, ani od jiných magických tvorů.
*Rychlý běh - Dokáží velmi rychle běhat.
*Sdílení myšlenek - Fyzickým kontaktem dokáží sdílet myšlenky s jakýmkoli inteligentním žijícím tvorem. Může se jednat o obyčejnou myšlenkovou komunikaci, ale také mohou toho, s kým komunikují, přenést do myšlenkového světa, který utváří drak. Čas strávený v tomto světě se nijak neprojeví ve světě reálném, v realitě neuplyne ani vteřina). Touto schopností ovšem draci někdy mohou nedopatřením spatřit myšlenky/vzpomínky/představy tvora, se kterým sdílí myšlenky.

Gaoth Arach

Rasy Gaoth_10

Větší druh draka, který má velmi pevnou kůži. Čím jsou starší, tím více jejich těla vypadají, jako by byla z kamene. Ve předu na hlavě mají jeden velký, velmi pevný roh. Další velké výrůstky pokračují po hřbetě až k ocasu. Jsou těžcí a nedokáží se pohybovat tak rychle jako ostatní druhy draků.

Schopnosti:
*Shifting - Dokáží měnit velikost svého těla (nemohou ale zajít do extrémů, změna může být dost znatelná, nikoli však extrémní).
*Absorbování magie - Dokáží absorbovat magii ze svého okolí. Mohou ji absorbovat z kouzel jiných osob, nebo z přítomnosti víl. Nemohou si magii propůjčovat od víl, ani od jiných magických tvorů.
*Létání - Schopnost pohybovat se vzduchem pomocí křídel. Kvůli jejich velkým těžkým tělům je pro ně ale létaní náročné. Navíc jim křídla narůstají až v pozdějším věku.
*Sdílení myšlenek - Fyzickým kontaktem dokáží sdílet myšlenky s jakýmkoli inteligentním žijícím tvorem. Může se jednat o obyčejnou myšlenkovou komunikaci, ale také mohou toho, s kým komunikují, přenést do myšlenkového světa, který utváří drak. Čas strávený v tomto světě se nijak neprojeví ve světě reálném, v realitě neuplyne ani vteřina). Touto schopností ovšem draci někdy mohou nedopatřením spatřit myšlenky/vzpomínky/představy tvora, se kterým sdílí myšlenky.


Naposledy upravil Admin dne Tue Jul 02, 2019 9:11 pm, celkově upraveno 11 krát
Admin
Admin
Posts : 34
Join date : 10. 02. 18
Zobrazit informace o autorovihttp://magical-world.forumotion.eu

Rasy Empty Re: Rasy

za Fri Mar 29, 2019 10:31 am
Jedná se o různá tajemně vypadající, většinou nehumanoidní, stvoření. Od malých tvorečků podobajících se rybám, přes roztomilá obyčejným zvířatům podobná stvoření, až k velkým a nepříjemným potvorám, jejichž těla jsou tvořena černým slizem. Pro ty, kteří nemají dar Zraku jsou neviditelní. Těch, kteří nemají dar zraku si většinou nevšímají, jsou pro ně nezajímaví. Kdežto ti, kteří je dokáží vidět, těm mnohdy ztěžují život a bývají v jejich blízkosti.

Většina z ostatních magických stvoření je nehratelná, jelikož se řídí pouhými instinkty, či touhami (ničit, zabíjet, či naopak pomáhat), proto zde budou popsáni pouze ti hratelní.

Démoni

Stvoření z těch nejhlubších temnot existující od samotného počátku světa. Jejich základní podobou je černá volně vznášející se energie. V této formě nedokáží používat skoro žádnou ze svých schopností, ale i tak mohou ublížit. Když ve formě energie projdou živým člověkem, vyčerpají ho a způsobí mu tím i fyzickou bolest. Mnohem častěji na sebe ale berou nějakou fyzickou podobu. Jedná se buď o nějaké monstrum s humanoidní podobou, do podoby člověka se mohou přeměnit pouze ti nejsilnější a nejnebezpečnější z nich (v lidské podobě je prozradí pouze silný zápach kouře a světlá chladná pokožka společně s uhlovýma očima). V každé podobě jsou ale velmi zranitelní vůči svatým symbolům, místům, svěcené vodě, atd., dále také vůči slunečnímu světlu a světlé magii. Jejich povaha je různá, někteří jsou rození intrikáni, jiní jsou spíše jen škodolibí a hraví, další se baví ničením lidských životů, či pohlcováním lidských duší. Ale ať už jsou jejich cíle jakékoli, jsou vždy zlé. Démon s dobrými úmysly zkrátka neexistuje. S nezajímavými bytostmi nechtějí mít nic společného, naopak talentovaní lidé s magickými dovednostmi, které se ještě neprobudily, mohou fungovat jako magnet na démony.

Schopnosti:
*Transformace - Dokáží měnit svou podobu z energetické na fyzickou podobu humanoidního monstra (výjimečně člověka - vyžaduje povolení admina).
*Pohlcení duše - Dokáží dotekem pohltit duši člověka. To však mohou udělat pouze, když s nimi člověk podepíše smlouvu a stvrdí ji vlastní krví.
*Vysátí energie - Ve formě energie dokáží projít živou bytostí a sebrat jí energii. Ve fyzické podobě dokáží živému tvoru sebrat dotekem, který předchází série několika magických symbolů vytvořených pomocí prstů ruky (toto zvládají pouze démoni, kteří na sebe mohou vzít lidskou podobu).
*Magie symbolů - Démoni s lidskou podobou mohou využívat temnou magii symbolů. Kouzla stvořená z jejich vlastní temnoty vytvářejí pomocí symbolů tvořených prsty ruky. Používání magie je oslabuje.
*Teleportace - Dokáží vytvářet stínové portály a cestovat tak mezi peklem a světem živých.
*Fyzické atributy - Jsou fyzicky silní, odolní a rychlí.

Duchové

Duchové jsou mrtví lidé (bez magických schopností). Běžně se nevyskytují ve světě živých. Zůstávají tu pouze, jsou-li k tomuto světu nedobrovolně připoutáni. To se může stát pouze jediným způsobem, a to tak, že jsou jako lidé zavražděni brutálním způsobem. U takovýchto lidí se někdy někdy stane, že se nedokáží smířit se svým osudem a jít dál. Pokud nejdou dál, zůstanou ve světě živých uvězněni ve své nehmotné podobě. Nikdo je nevidí, ani neslyší. Cítit jejich přítomnost mohou vycítit pouze lidé se speciálním nadáním (věštci, média). Najít je a komunikovat s nimi mohou lidé vybaveni různými detektory paranormálních jevů a dalšími zařízeními, nebo ti s darem zraku.

Schopnosti:
*Vysílání energie - Pro duchy je to schopnost velmi vyčerpávající. Dokáží nasměrovat energii na nějaké místo a ovlivnit tak svět natolik, že tuto změnu uvidí i normální lidé. Takto se výjimečně mohou i na chvíli částečně zhmotnit.
Sponsored content

Rasy Empty Re: Rasy

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru