Goto down
Admin
Admin
Posts : 34
Join date : 10. 02. 18
Zobrazit informace o autorovihttp://magical-world.forumotion.eu

Speciální postavy, které potřebují hráče Empty Speciální postavy, které potřebují hráče

za Thu Feb 15, 2018 4:37 pm

Zde najdete seznam určitých informací, čím může být vaše postava zajímavá. Některé věci lze zvolit pouze při registraci, jiné kdykoli během hry. Pokud byste chtěli, aby vaše postava stala jednou ze speciálních během hry, napište žádost do komentářů. Pokud vám bude schválena, budou vám dány i další informace co se týče oné speciální postavy.

Strážce draků

- Lze zvolit pouze při registraci.
- Stav: Volné
Strážcem draků je tisíce let starý mág. Má za sebou již nespočetné množství životních zkušeností a ve svém oboru je velmi schopný. Žije společně s draky na v části Islandu, pečlivě schované pomocí kouzel. Jejich svět opouští jen výjimečně. Těžko by se našel někdo, kdo by toho o dracích věděl právě tolik jako on. Všichni draci, kteří trvale žijí v zemi draků, jej respektují a poslouchají. Tato osoba je jejich strážcem, vychovatelem i přítelem.

Schopnosti:
*Řeč zvířat - Rozumí řeči zvířat a když mluví svou lidskou řečí, zvířata jim rozumí.
*Léčivé dlaně - Jeho dlaně dokáží léčit mnohá zranění a choroby, aniž by k tomu byla třeba mágova magie. Nemohou ale vyléčit smrtelná zranění.
*Jízda na dracích - Dokáže se na dracích hbitě prohánět vzduchem a nespadne ani při nejsložitějších manévrech.

Hlavní vedoucí celosvětových aukcí

- Lze zvolit kdykoli ve hře, ovšem vaše postava musí ovládat magii.
- Stav: Volné
Žije v Londýně, kde se konají ty největší aukce magických předmětů, víl, zvířat nebo draků. Tato osoba je velice bohatá a patří jí všechny prostory, kde dochází k aukcím. Ve světě uživatelů magie je velmi vážený, jelikož si díky němu mohou lidé kupovat mnohé magické předměty. Má velké povědomí o tom, co se děje ve světě obyčejných lidí, uživatelů magie, nebo ve světě víl. Někdy se stává, že za peníze vyměňuje i různé informace.

Koya Tsuji

Schopná alchymistka s darem zraku, pocházející z Japonska. Celý svůj život se zabývá rušením kleteb a zabíjením démonů. Ačkoli je zabíjení démonů její parketa, nikdy to pro ni nebylo lehké. Démoni jsou chytřejší, než by si někdo myslel, umí skvěle unikat svým pronásledovatelům a nelze je ani jednoduše zabít. Navíc je to pro ni, jakožto alchymistku ještě těžší. Musí démona spojit s něčím velmi světlým (používá svůj jedinečný krystalový přívešek, který získala v aukci v Londýně), nebo s tělem víly. Přenesením démona do jejího krystalu očistí démona a zbytky jeho energie se rozptýlí. Krystal zůstane nepoškozen. Pokud jej spojí s tělem víly, démon je v ní uvězněn a po čase umírá. Většinu svého života žila sama, ale jednou když stopovala démona nazývaného Yūmei, narazila na chlapce jménem Shiro Kurohashi, kterého se démon držel. Nemohla démona zničit, aniž by chlapec zemřel. Začala se tedy o Shira starat a udělala z něj svého učně. Cestovali spolu po světě, ale po letech se spolu rozloučili, jelikož musela odejít za povinnostmi zpět do Japonska.

Schopnosti:
*Zrak - Dokáže vidět všechny magické tvory i kouzla.
*Rušení kleteb - Dokáže zrušit mnohé kletby. Nedokáže je ale jen tak prostě zrušit pomocí magie. Může buď kletbu přesunout na někoho (klidně i zvíře) jiného, nebo provést složité očištění pomocí krystalu naplněného čistou energií.
*Ničení démonů - Dokáže očistit démony pomocí specifického rituálu, který je zakončen použitím krystalu čisté energie, do kterého je démon pohlcen. V něm se očistí a zbytek energie se rozptýlí. Druhým způsobem, jak dokáže ničit démony je, že démona přesune do těla víly, ve kterém démon po čase umírá. I toto není jednoduchá záležitost, jelikož démoni bývají silní a jen tak se dostat nenechají.

Ayune

Speciální postavy, které potřebují hráče Ayune10

[Prozatím NPC]
Natrefíte-li náhodou na dům, ve kterém pobývá, a uvidíte-li ji venku, s největší pravděpodobností se bude starat o květiny a zahrádku. Tato krásná Silky původem z japonska chodí vždy oděná do tradičního kimona. Je typická svým milým a klidným chováním. V některých situacích dokáže zakročit a zachovat se léke, než každý druhý. Zazvoní li u Shirova domu někdo cizí, je to právě ona, kdo se o návštěvu postará.

Schopnosti:
*Domácí práce - Dokáže vykonávat jakoukoli domácí práci.
*Vaření - Připraví jakékoli jídlo.
*Vylepšení domova - Pomocí magie dokáže dělat nejrůznější úpravy domu. Během chvíle vymalovat, či nalepit tapety, přemisťovat nábytek. Dokáže si propůjčit magii od někoho, kdo s ní dokáže manipulovat (ovšem jen pokud jim to daná osoba dovolí). S propůjčenou magií pak dokáže provádět i složité úpravy domu, jako třeba přesun schodišť, oken, dostavění patra domu, nebo tvorba nábytku. Pokud si magii propůjčí od alchymisty, potřebuje mít shromážděné všechny potřebné věci/suroviny k dané změně.
*Energie - Nepotřebují spát, ani odpočívat, nejsou nikdy unavené.
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru